20.1 C
Pec
E martë, 26 Shtator, 2023

Parashikimi i motit

Mbarë vendin do ta përcjellë mot me vranësira dhe reshje shiu.

Temperatura minimale 14 gradë Celsius, maksimalja 26 gradë Celsius.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...