13.1 C
Pec
E hënë, 2 Tetor, 2023

Parashikimi i motit

Mbarë vendin do ta përcjellë mot me vranësira dhe reshje lokale shiu.

Temperatura minimale 14 gradë Celsius, maksimalja 29 gradë Celsius.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...