16 C
Pec
E martë, 30 Maj, 2023

Parashikimi i motit

Gjatë ditës së sotme, do të mbajë mot me vranësira dhe reshje lokale shiu.

Temperatura minimale ka shënuar 4 gradë Ceslius, kurse maksimalja e ditës do të arrijë në 9 gradë Ceslius. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...