4.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Parashikimi i motit

Mbarë vendin, do ta përcjellë mot me vranësira dhe me diell.

Temperatura minimale 16 gradë Celsius, maksimalja 25 gradë Celsius. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...