4.1 C
Pec
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Parashikimi i motit

Mbarë vendin, do ta përcjellë mot me vranësira dhe reshje lokale shiu.

Temperatura minimale nëntë gradë Celsius, maksimalja 20 gradë Celsius. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...