20 C
Pec
E premte, 12 Prill, 2024

Parashikimi i motit

Mbarë vendin, do ta përcjellë mot me vranësira dhe reshje shiu.

Temperatura minimale pesë gradë Celsius, maksimalja 12 gradë Celsius. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...