8.9 C
Pec
E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Parashikimi i motit

Mbarë vendin, do ta përcjellë mot i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale -3 gradë Celsius, maksimalja 4 gradë Celsius. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...