1.1 C
Pec
E martë, 31 Janar, 2023

Parashikimi i motit

Mbarë vendin, do ta përcjellë mot me vranësira, që mund të sjellin reshje shiu dhe bore.

Temperatura minimale ka shënuar – 1 gradë Ceslius, kurse maksimalja e ditës do të arrijë në 3 gradë Ceslius. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...