6.6 C
Pec
E enjte, 23 Mars, 2023

Parashikimi i motit

Mbare vendin, do ta përcjellë mot me vranësira dhe i ftohtë.

Temperatura minimale ka shënuar -8 gradë Ceslius, kurse maksimalja do të shënojë -2 gradë Ceslius. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...