3 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Parashikimi i motit

Mbarë vendin, do ta përcjellë mot i ndryshueshëm me diell dhe vranësira.

Temperatura minimale, 2 gradë Ceslius, kurse maksimalja 12 gradë Ceslius. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...