14.7 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Parashikimi i motit

Mbarë vendin, do ta përcjellë mot i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale 4 gradë Ceslius, kurse maksimalja e ditës 16 gradë Ceslius. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...