17.2 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Parashikimi i motit

Mbarë vendin, do ta përcjellë mot me vranësira dhe reshje shiu.

Temperatura minimale – 2 gradë Ceslius, maksimalja 7 gradë Ceslius. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...