18.5 C
Pec
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

Parashikimi i motit

Mbarë vendin, do ta përcjellë mot me vranësira dhe reshje lokale shiu.

Temperatura minimale 12 gradë Celsius, maksimalja 23 gradë Celsius.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...