17.4 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Parashikimi i motit

Mbarë vendin, pritet ta përcjellë mot me vranësira dhe reshje lokale shiu.

Temperatura minimale 13 gradë Celsius, maksimalja 21 gradë Celsius.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...