11.8 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Parashikimi i motit

Në mbarë vendin, gjatë ditës së sotme do të mbajë mot me vranësira dhe reshje shiu.

Temperatura minimale ka shënuar një gradë Ceslius, kurse maksimalja e ditës do të arrijë në shtatë gradë Ceslius. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...