18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Pas 25 vitesh, Smart ForTwo nuk do të prodhohet më

Veturat e vogla urbane në Evropë kanë qenë gjithmonë kryesoret, por kur Smart u shfaq më shumë se 25 vjet më parë, pamja ndryshoi në mënyrë drastike.

Smart ForTwo shënoi një epokë dhe një trend. Jeta e tij ishte relativisht e gjatë dhe e suksesshme, disa do të thoshin një jetë plot me momente madhështie, por edhe disa më të errëta.

 

Artikulli paraprakOmëletë pranverore
Artikulli tjetërMax Verstappen fiton në Japoni
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...