4.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

“Pas 40 vjetësh”, Përparim Rama iu bën reklamë shkallëve dhe platosë së renovuara te Posta

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka publikuar një video të shkallëve te Posta dhe platosë në kryeqytet, se si ishin dhe si duken tani.

Këtë ndryshim në Prishtinë, Rama e ka quajtur “transformim të standardeve të larta”, dhe sipas tij, kjo ua kthen qytetarëve hapësirën publike.

“Mbas 40 vjetëve filloi projekti për rigjenerimin e hapësirës publike të platosë dhe shkallëve te Posta”, shkroi ai në FB, ndër të tjera./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...