3.8 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024

Pas arritjes së Xhaferit në kuvend, lejohen të hyjnë mediat, gjithçka është gati

Me ardhjen e Talat Xhaferit, në kuvend janë lejuar të hyjnë në sallë edhe mediat.

Vendi është bërë gati në tavolinat e kuvendit ku do të votojnë, ka dokumente në to, ndërsa në ulëset kryesore janë vendosur.

E gjithë kjo u bë në kuadër të organizimit dhe përgatitjeve që janë bërë për seancën solmne do të votohet qeveria e re.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...