23.2 C
Pec
E hënë, 2 Gusht, 2021

Pas asistimit, vjen reagimi i Rashicës

Milot Rashica kontribuoi me një asist në barazimin 1:1 të Werder Bremenit ndaj Schalkes.

Ylli kosovar, u inkuadrua në pjesën e dytë dhe tregoi menjëherë ndikimin e tij.

Pas ndeshjes, Miloti përmes rrjeteve sociale ka reaguar duke lënë një mesazh për bashkëlojtarët e tij.

“Le të vazhdojmë të punojmë”, ka shkruar ylli kosovar në rrjetet sociale. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...