21 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Pas më shumë se dy orë, Ministrja Hajdari përfundon intervistimin në Prokurorinë Speciale

Ka zgjatur më shumë se dy orë, Ministrja e Tregtisë, Industrisë dhe Ndërmarrësisë, Rozeta Hajdari është intervistuar në Prokurorinë Speciale.

Ministrja Hajdari nuk ka dhënë shumë detaje rreth asaj se për çfarë është intervistuar, por mëngjesin e sotëm është raportuar se ajo po intervistohet lidhur me skandalin me rezervat shtetërore.

“Derisa t’i marrim qartësitë përkatëse, ne do të bëjmë kërkesën dhe të vijmë t’ju japim përgjigjet”, tha shkurt Hajdari para gazetarëve./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...