2.9 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Pas ofendimeve të rënda, këngëtari kosovar i kërkon falje Ganimete Musliut

Këngëtari Ardijan Rusta i ka kërkuar falje deputetes së Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu dhe votuesve të saj nga Drenica, pas ofendimeve të rënda që ua bëri.

Përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se “komentet e tij janë marrë seriozisht nga portalet”.

“Pe shoh qe i paskan mar Seriozisht komentet e mia kto portalet. Po me vjen keq pra dhe po kerkoj falje Ganes dhe votuesve te saj.” – tha ai./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...