20.5 C
Pec
E mërkurë, 12 Qershor, 2024

Osmani, Kurti e Konjufca nesër organizojnë pritje të përbashkët për 25 vjetorin e çlirimit

Për nesër në ora 17:00 është paralajmëruar Pritja shtetërore nga Presidentja Vjosa Osmani, Kryetari i Kuvendit Glauk Konjufca dhe Kryeministri Albin Kurti. në 25 vjetorin e çlirimit.

Po ashtu, presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, nesër do të takohet me presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj. Kjo në rastin e organizimit për 25 vjetorin e çlirimit të Kosovës.

Takimi do të ndodh në ora 09:15, ka njoftuar zyra për media e presidencës. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...