29 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

Pas Osmanit, Begaj takon Kurtin e Konjufcën bashkë me ta edhe Stipe Mesiq e William Walker

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, gjatë vizitës së tij në Kosovë me rastin e 25-vjetorit të çlirimit ka takuar krerët shtetërorë dhe miq të mirë të Kosovës.

Pas takimit me homologen e tij kosovare, Vjosa Osmani, Begaj ka publikuar një fotografi krahas kryeministrit Albin Kurti, kryetarit të Kuvendit Glauk Konjufca, ish-presidenti kroat Stipe Mesiq, William Walker etj./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...