22.6 C
Pec
E enjte, 28 Shtator, 2023

Paul Pogba del pozitiv në testin antidoping

Paul Pogba ka rezultuar pozitiv në një test antidoping, sipas mediave italiane.

Mesfushori i Juventusit iu nënshtrua kontrollit antidoping në ndeshjen e parë të Serisë A 2023-24, në ndeshjen hapëse kundër Udineses, e cila përfundoi 3-0 për skuadrën torineze.

Lojtari francez nuk luajti asnjë minutë në atë ndeshje, por gjithsesi iu kërkua të kalonte kontrollin dhe tani ka rezultuar se ka rezultuar pozitiv./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...