31.3 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

PDK thërret konferencë për media

Partia Demokratike e Kosovës sot mban konferencë për media, në orën 11:00.

Sipas njoftimit, në këtë konferencë marrin pjesë deputetja Eliza Hoxha dhe kryetari i asamblistëve të PDK-së në komunën e Prishtinës, Leutrim Retkoceri. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...