8.2 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

PDK thërret konferencë për media, nis në orën 13:00

Partia Demokratike e Kosovës, zhvillon sot konferencë për media.

Konferenca do të nisë në orën 13:00 dhe do të mbahet në selinë qendrore të PDK-së.

“Partia Demokratike e Kosovës mban sot konferencë për media, në orën 13:00. Vendi: Selia qendrore e PDK-së. Koha: 13:00”, thuhet në njoftim. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...