11.2 C
Pec
E shtunë, 25 Mars, 2023

Peja ndahet me trajnerin Can Sevim

Peja është ndarë me trajnerin turk, Can Sevim. Këtë e ka bërë të ditur të hënën klubi pejan i basketbollit.

Peja po përballet me formë të dobët në xhirot e fundit dhe ka bër ndryshime të mëdha edhe në përbërje

Tani ka vendosur për të ndarë rrugët edhe me trajnerin që e ka vlerësuar shumë lartë. Sipas njoftimit, përfundimi i bashkëpunimit është bërë me marrëveshje të dyanshme. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...