12.4 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Pejanët raportojnë për lëkundje tërmeti

Lëkundje tërmeti me intensitet të theksuar, raportohen nga Peja.

Rreth orës 13:13 minuta, shumë qytetarë të Pejës, dëgjues të ‘RADIO 1’ dhe lexues të Portalit ‘Njeshi’, kanë raportuar për lëkundje tërmeti.

Nuk ka lajm zyrtar rreth epiqendrës apo dëmeve të mundshme./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...