22 C
Pec
E premte, 14 Qershor, 2024

Pejani kanosi verbalisht gruan e tij, tentoi ta sulmonte

Një burrë nga Peja ka kansur verbalisht gruan e tij, ku edhe ka tentuar ta sulmoj atë.

Pas intervistimit të të dyshuarit, me vendim të prokurorit ai është liruar, ndërsa viktima dëshirën e saj ka shkuar te familja e prindërve.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje i dyshuari mashkull kosovar duke kanosur e verbalisht ka tentuar ta sulmoj. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit,  i dyshuari është liruar, kurse viktima me dëshirën e saj ka shkuar te familja e prindërve të saj. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...