21 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Pejë, aksidentohen dy vetura dhe një motoçikletë

Një person ka pësuar lëndime trupore nga një aksident në mes të dy veturave dhe një motoçiklete në fshatin Raushiq të Pejës.

Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova  tha se i lënduari është dërguar për tretman mjekësor.

Sipas tij, aksidenti ka ndodhur në orën 18:30 në fshatin Raushiq të Pejës, ku janë përfshirë dy vetura dhe një motoçikletë, nga i cili lëndime ka pësuar një person.

“Sot rreth orës 18:30, policia është informuar për një aksident i cili ka ndodhur në fshatin Raushiq – Pejë, ne këtë aksident kanë qenë të përfshirë dy vetura dhe një motoçikletë dhe si pasojë e këtij aksidenti një person ka pësuar lëndime trupore i njëjti është dërguar në spitalin rajonal të Pejës për tretman mjekësor”, deklaroi Rugova./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...