29 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

Pejë, burrë e grua rrahën mes vete – ishin nën ndikim të alkoolit

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur në Pejë.

Siç njofton policia, burrë e grua nën ndikimin e alkoolit janë rrahur mes veti.

“Pejë 17.05.2024-23:20. Raportohet se janë arrestuar një mashkull dhe një femër kosovarë (burrë e grua), pasi që të njëjtit nën ndikim të alkoolit janë rrahur mes veti”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...