10.4 C
Pec
E shtunë, 25 Mars, 2023

Pejë: Djali sulmon babanë, dërgohet në mbajtje

Një burrë në Pejë ka pranuar tretman mjekësor pasi është sulmuar fizikisht nga djali i tij.

Policia njofton se i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...