18.2 C
Pec
E diel, 1 Gusht, 2021

Pejës iu shtua edhe një ambient gjigand ‘Vranina palace’ (Foto)

‘Vranina Palace’ është gjigandi i radhës që i shtohet gastronomisë pejane.

I përshtatshëm dhe tejet cilësor e profesional për dasma, ahengje, gëzime familjare.

Investim milionësh i bazuar me traditë prej dy dekadash Me pronar Ukë Nimanin, ‘Vranina Palace’ ndodhet në dalje të qytetit, në magjistralen Pejë-Prishtinë.

Me të gjitha normat e kërkuara, me 1 mijë e 600 metra katror hapësirë, kapacitet prej 800 ulësesh/personash, meny e përzgjedhur me cilësi dhe standarde europiane, staf shërbyes profesional, parking të mbikëqyrur – ky është përkufimi i emrin ‘Vranina Palace’.

‘Vranina Palace’ tashmë ka hapur dyert për klientët.

Që të bëhemi pjesë e gëzimit tuaj – na mundësoni të jemi bashkë.

Ju veç festoni, për të tjerat kujdesemi ne, është motoja e kësaj vere e ‘Vranina Palace./Njeshi/

Artikull i sponsorizuar

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...