9.7 C
Pec
E martë, 21 Mars, 2023

Penalltia në minutat e fundit i dhuron një pikë Ballkanit ndaj Prishtinës, Trepça ’89 dhe Malisheva 0:0

Kanë përfunduar ndeshjet ndërmjet Prishtina – Ballkani dhe Trepça ’89 – Malisheva.
Prishtina dhe Ballkani kanë ndarë pikët, pas barazimit 2:2, kurse Trepça ’89 – Malisheva u mbyll 0:0.

Pas këtij barazimi Prishtina qëndron në vendin e katërt me 31 pikë, kurse Ballkani mban vendin e parë me 49 pikë gjithsej.

Në ndeshje Trepça ’89 – Malisheva nuk kishte gola, ndeshja u mbyll 0:0.

Mitrovicasit pas këtij barazimi ndodhen në vendin e tetë me 23 pikë, kurse Malisheva është një vend më lartë me 25 sosh. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...