21.5 C
Pec
E martë, 21 Maj, 2024

Pendarovski pranon humbjen, uron Siljanovskën

Kandidati për president Stevo Pendarovski në një konferencë për media pas zgjedhjeve e pranoi humbjen dhe përgëzoi Siljanovskën dhe VMRO-DPMNE-në për fitoren dhe u uroi punë të suksesshme.

Deri më tash është duke prirë Siljanovska./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...