9.3 C
Pec
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Për Pejën e pastër / Krerë të KRM ‘Ambienti’ vizitojnë Universitetin ‘Haxhi Zeka’

Kanë vazhduar takimet dhe vizitat koordinuese të krerëve të Ndërmarrjes ‘Ambienti’ në kuadër të fushatës ‘Për Pejën e pastër’.
Kësaj radhe Kryetari i Bordit të ndërmarrjes publike “Ambienti” Arton Muhaxheri dhe kryeshefi ekzekutiv Diedon Berisha kanë vizituar Universitetin Publik “Haxhi Zeka” , ku janë pritur nga prorektorët prof. dr. Edmond Beqiri dhe prof. dr. Alma Shehu Lokaj, u.d sekretarja e përgjithshme Tirona Baftiu Hasani dhe drejtori i zyrës së PR-it Butrint Xhemajli.
Lajmi bëhet i ditur nga KRM ‘Ambienti’

Postimi i plotë:

‘Kryetari i Bordit të ndërmarrjes publike “Ambienti” Arton Muhaxheri dhe kryeshefi ekzekutiv Diedon Berisha kanë vizituar Universitetin Publik “Haxhi Zeka” , ku janë pritur nga prorektorët prof. dr. Edmond Beqiri dhe prof. dr. Alma Shehu Lokaj, u.d sekretarja e përgjithshme Tirona Baftiu Hasani dhe drejtori i zyrës së PR-it Butrint Xhemajli.

Vizita kishte karakter të lidhjes së një bashkpunimi afatgjatë në mes të dy institucioneve dhe matjen e nivelit të kënaqësisë sa i përket shërbimit që ndërmarrja jonë ia ofron këtij institucioni.

Poashtu ndërmarrja publike “Ambienti” ka dhuruar edhe disa shporta metalike për universitetin publik “Haxhi Zeka” në Pejë.’-thuhet në njoftim./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...