8.3 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

Përfaqësuesja e Kosovë në futboll në konkurencën e femrave sot ndeshet me Estoninë

Përfaqësuesja e Kosovës, në futboll në konkurencën e femrave sot ndeshet me Estoninë, si mysafir në kuadër të garave kulifikuese për kampionatin botëror.

Përballja  Estonia – Kosova fillon prej orës 18.15, kjo  është ndeshja e tretë kulifikuese që e zhvillon përfaqësuesja jonë në garat kualifikuese për botëror.

Përveq këti ballafaqimi sot zhvillohen edhe dy takime të tjera të gurpit “A” dhe do të ndeshën Turqia – Sllovenia 15.00 dhe Holanda – Rusia 20.00.

Edhe përfaqësuejsa e Shqipërisë në konkurencen e femrave sot zhvillon takimin e rrallës në kuadër të kualifikimeve për kampionatin botëror ku do të jetë mysafri i Finlandës. Ndeshja fillon prej orës 18.00/njeshi/.

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...