2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Përfaqësuesja e Kosovës, sot prej orës 16.30 zhvillon stërvitje në stadiumin ,,Fadil Vokrri,,

Ballafaqimi i parë për përfaqësuesën e Kosovës, në futboll i vlefshëm për kualifikimet e kampionatit Europian, me Bullgarinë, po afrohet ndërsa amtosfera në mesin e futbollistëve tonë duket të jetë në nivelin e duhur.

Sot prej orës 16.30 selektori Bernard Challandes, ka caktuar një seancë stërvitore e cila do të mbahet në stadiumin ,,Fadil Vokrri,,. Ndërsa stërvitja e fundit para takimit me Bullgarinë, është paraprë të zhvillohet të dielën duke filluar nga ora 18.00.

E diela do të jetë e ngarkuar në stadiumin,,Fadil Vokrri,, pasi që edhe përfaqësuesja e Bullgarisë, do të mbajë një seancë stërvitore duke filluar nga ora 19.30. Ndërsa ballafaqimi në mes Kosovës dhe Bullgarisë, zhvillohet të hënën duke filluar nga ora 20.45.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...