15.6 C
Pec
E premte, 12 Prill, 2024

Përfshihet nga zjarri një banesë në Prishtinë, policia jep detajet

Një banesë është përfshirë nga zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen “Mati 1” në Prishtinë.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti tha se rasti ka ndodhur rreth orës 04:30. Ndërsa nga rasti nuk raportohet për të lënduar.

“Sot rreth orës 04:30, kemi pranuar informatën për një incident zjarri në lagjen Mati 1, në Prishtinë, në një banesë. Në vendngjarje kanë dalë policia dhe zjarrfikësit të cilët kanë lokalizuar zjarrin”, tha Ahmeti/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...