3.8 C
Pec
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Prishtinë

Një zjarr ka përfshirë mëngjesin e sotëm, një shtëpi në “Lagjen e Spitalit” në Prishtinë.

Zyrtarët policor, kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihen, shkaktarët e zjarrit dhe nëse ka të lënduar, apo cilat janë dëmet nga flakët.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...