8.1 C
Pec
E diel, 25 Shkurt, 2024

Përfundon bastisja në vilën e Radojiçiqit, aksioni i Policisë kishte cak edhe prona të tjera

Policia e Kosovës ka përfunduar kontrollet në katër lokacione në veri të vendit, ndërsa në lokacionin e pestë kontrolli ende është duke vazhduar.

Ekonomia Online ka qëndruar në njërën prej vilave të Millan Radojiçiq, me ç’rast nuk ka pasur asnjë lëvizje.

Deri tani janë sekuestruar makina, motora, anije, kurse janë identifikuar për sekuestrim edhe vila, banesa dhe lokal, të cilat janë në pronësi të të dyshuarit Milan Radojiçiq.

Kurse, prokurori special Naim Abazi ka thënë se aksioni i Policisë së Kosovës të premten është zhvilluar kryesisht në pronat të cilat tanimë janë evidentuar si prona të të dyshuarit Milan Radojiçiq.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...