27.8 C
Pec
E martë, 18 Qershor, 2024

Përfundon gjithçka, Xavi dhe Barcelona zyrtarisht ndajnë rrugët

Trajneri Xavi Hernandes dhe skuadra e Barcelonës, kanë vendosur të ndajnë rrugët.

Ata zyrtarisht kanë rënë dakord për përfundimin e kontratës.Xavi kishte edhe një vit kontratë, por nuk kërkoi dëmshpërblim për largimi të mëhershëm.

Kjo ndarje vie si pasojë e një sezoni të dobët që pati skuadra spanjolle./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...