15.7 C
Pec
E hënë, 25 Shtator, 2023

Përfundon në sesion privat edhe seanca e sotme ndaj Thaçit dhe të tjerëve

Në sesion privat ka përfunduar seanca e të martës në gjykimin ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit dhe Jakup Krasniqit në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë.

Gjatë seancës së sotme, ka filluar dëshminë dëshmitari i 19-të me radhë në këtë çështje dhe paraprakisht ka përfunduar dëshminë dëshmitari i 18-të.

Duke qenë se seanca ka qenë tërësisht private, nuk dihet nëse dëshmitari i 19-të ka përfunduar dëshminë apo do ta vazhdojë edhe në seancën e planifikuar për nesër./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...