29 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

Përleshje në Gjonaj të Prizrenit, lëndohen dy persona – njëri nga ta me armë zjarri

Dy persona janë lënduar si pasojë e një përleshjeje që ka ndodhur mbrëmjen e sontme në fshatin Gjonaj të Prizrenit.

Njëri nga ta është plagosur me armë zjarri, ndërkaq tjetri me mjete të forta.

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

Gashi tha se ata janë dërguar për trajtim shëndetësor për në Spitalin Rajonal të Prizrenit.

Ai theksoi se personat e dyshuar nga ky rast janë në kërkim nga policia.

“Njesitet relevante të policisë menjëherë i’u kanë përgjigjur rastit. Personat e dyshuar janë të njohur për policinë e Kosovës dhe njesitet policore janë në kërkim të tyre. Lidhur me këtë të gjitha veprimet hetimore./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...