3.3 C
Pec
E martë, 28 Nëntor, 2023

Përplasje mes ushtrisë dhe popullit në Venezuelë, pretendohet për një të vrarë

Në Venezuelë, në rajonin kufitar me Brazilin, pretendohet se në përleshjet ndërmjet ushtrisë dhe popullit, u vra një grua dhe u plagosën shumë të tjerë.

Deputeti opozitar, Americo De Grazia, në postimin e bërë nëpërmjet medias sociale, bëri të ditur se në rajonin Gran Sabana, humbi jetën një banore e kësaj zone.

Kurse një prej gazetave opozitare “El Nacional” shkroi se në përleshje u vranë të paktën 2 persona dhe u plagosën 22 të tjerë.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...