9.1 C
Pec
E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Personi që vdiq në aksident në Bresje ishte i burgosur i Smrekonicës, kishte dal për të punuar

Shërbimi korrektues i Kosovës ka njoftuar se sot në një aksident trafiku ka humbur jetën një i burgosur.

Në njoftim bëhet e ditur se i njëjti po mbahej në Qendrën Korrektuese të Smrekonicës, nga ku dhe kishte dalë dal në mëngjes për të shkuar në vendin e punës.

Njoftim nga SHKK:

Shërbimi Korrektues i Kosovës njofton opinionin publik, se sot në një aksident trafiku ka ndërruar jetë i burgosuri, F.A.

I njëjti po mbahej në Qendrën Korrektuese të Smrekonicës, nga ku kishe dalë sot rreth orë 06:35 për të shkuar në vendin e punës, ku sipas Udhëzimit Administrativ për punë jashtë institucioneve korrektuese, MD-nr. 04/2023, po punonte jashtë në një biznes privat.

Shërbimi Korrektues i Kosovës u shprehë ngushëllime familjes dhe gjithë të të afërmve./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...