27.9 C
Pec
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Përurohet sot objekti ri i Qendrës së Mjekësisë Familjare 3, që do iu shërbejë banorëve nga Kapeshnica, Zatrat dhe Karagaçi

Drejtori e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale e Komunës së Pejës, ka bërë të gjitha përgatitjet, për hapjen solemne të Qendres së Mjekësisë Familjar 3.

Qendra do i shërbejë banorëve të laxheve, Kapeshnica, Zatrat dhe Karagaçi. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...