18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Pesë të arrestuar në Skenderaj për 10 kilogramë drogë

Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona në Skenderaj pasi gjatë kontrollit të tri veturave të tyre, janë gjetur 20 paketime me 10.8 kilogramë marihuanë.

Të arrestuarit nga policia janë:

A.L. viti i lindjes 1956 m/k/sh,

K.L. viti i lindjes 1993 m/k/sh,

G.J. viti i lindjes 1986 m/k/sh,

E.L. viti i lindjes 1995 m/k/sh dhe

E.M. viti i lindjes 1984 m/k/sh.

Si prova materiale janë konfiskuar edhe tri vetura dhe pesë telefona celularë.

Pesë të dyshuarve, me aktvendim të prokurorit, u caktohet masa e ndalimit prej 48 orësh.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...