9 C
Pec
E premte, 7 Maj, 2021

Peshkaqeni “frikëson” të gjithë në qytetin grek, peshkatari e filmoi pranë destinacionit të preferuar të pushuesve

Një peshkatar grek ka filmuar një peshkaqen gjigant duke notuar në Porto Germanos, rajon ky i “vërshuar” nga turistët.

Edhe pse pamjet ishin mbresëlënëse, shumë kënd i kanë frikësuar tej mase, transmeton Telegrafi.

Megjithatë ekspertët e kësaj fushe kanë kërkuar nga qytetarët dhe turistët të mos kaplohen nga paniku dhe frika.

Bëhet fjalë për një lloj peshkaqeni të kaltër, i cili nuk është i rrezikshëm për njerëzit. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...