-1.1 C
Pec
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Pete Davidson përfshihet në një aksident

Komediani Pete Davidson u përfshi në një aksident me veturë mbrëmjen e së shtunës. Në fakt sipas mediave bëhet fjalë për një vetaksiden në qytetin Beverly Hills në Kaliforni, ka konfirmuar Policia.

Sipas TMZ, Davidson, 29 vjeç, ishte duke vozitur dhe po shoqërohej nga e dashura e tij, aktorja ChaseSui Wonders, 26. Sipas TMZ, aktori po voziste me shpejtësi të lartë dhe humbi kontrollin e veturës.

Lt. Christopher Coulter i policisë së Beverly Hills konfirmoi për PEOPLE se oficerët iu përgjigjën një raport të shtunën që ndodhi rreth orës 23:00.

Një raport aksidenti u mor për dëmtimin e pronës së qytetit, vuri në dukje Coulter. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...